PLL » Season 5 - Synopsis

Pretty Little Liars: Synopsis 5x12 'Taking This One To The Grave'

20. srpna 2014 v 20:51 | Mitch

S pocitem, že jsou v pasti Alison a "A", tak se Lhářky obrátí pro pomoc k nepravděpodobné osobě.

Když je Alison vede nebezpečnou cestou a "A" jim prání říct policii pravdu, tak Aria, Emily, Hanna a Spencer se scítí být v pasti a zoufale touží najít způsob, jak se dostat z této šlamastyky. Když si myslí, že už nemají co ztratit, mohli by Lhářky ztratit všechno tím, že vloží svojí víru možnému nedůvěryhodnému spojenci?

Mezitím, Alison si začíná budou svou vlastní armádu, teď, když se k ní Lhářky obrátily zády.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x11 ''No One Here Can Love or Understand Me'

5. srpna 2014 v 10:42 | Mitch

Tajemství Melissy jsou konečně odhalena, zatímco Hanna požaduje od Caleba pravdu o Ravenswoodu. Melissa konečně říká Spencer, co ví ohledně noci, kdy Ali zmizela. Ale co má Spencer s touto informací dělat? Emily ví, že něco v Alisonině historce nehraje, tak pátrá po odpovědích na vlastní pěst. Požádá Ezru o pomoct při hledání více informací o Cyrusovi a jeho spojení z minulosti s Alison.

Mezitím, Hanna žádá Spencer a Tobyho, aby pomohli s Calebovým problémem s alkoholem.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x10 'A Dark Ali'

5. srpna 2014 v 10:41 | Mitch

Tlak je na Alison, aby identifikovala může, co je teď ve vazbě za její únos, ale Lhářky vědí, že když to udělá, tak by poslala nevinného muže do vězení a možná vstoupila přímo do pasti "A". Zatímco se Emily snaží přesvědčit Ali, aby nehrála "A" do karet, Spencer přijde s plánem B pro případ, jestli se Ali rozhodně udělat špatné rozhodnutí.

Mezitím, Hanna už má plné zuby toho všeho drama s Ali a snaží se vést "normální" život teenagera.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x09 'March of Crimes'

5. srpna 2014 v 10:40 | Mitch

Hanna si pokračuje svou opileckou cestou, s čímž jí pomáhá Caleb a její kamarádky už nemohou dále stát stranou a dívat se, jak se Hanna ničí. Po posledním setkání s Hannou začne Aria brát na vědomí Zacka a klade si otázku, jestli Hanna - v opilosti - říkala pravdu. Mezitím, Emily se snaží najít informace o propojení Alison a Noela a Spencer činí překvapivý objev u očního lékaře.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x08 'Scream for me'

5. srpna 2014 v 10:38 | Mitch

Alison se nastěhuje k Haně, což Hannu tlačí dál po temné cestě.

Hannina nejistota a současná situace pokračuje, aby jí trápila, když se Alison stěhuje do domu Marinových, zatímco její táta je mimo město. Teď když je Hanna nucena žít s osobou, které se snaží vyhnout, tak se dále ulíná k alkoholu a skončí v nepříjemné situaci.

Mezitím, Aria se soutředí na své družičkovské povinnosti, když se Ella vrací do města, aby naplánovala svojí svatbu a Emily a Spencer následují nebezpečnou stopu a snaží se vyřešit záhadu mrtvé dívky v Alisonině hrobě.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x07 'The Silence of E. Lamb'

5. srpna 2014 v 10:37 | Mitch

Aria začíná pracovat jako dobrovolnice v Radley a rychle se dostane k hledání nějakých odpovědí, které může najít o pacientovi, o kterého se Lhářky zajímají. Ale rychle narazí na zádrhel, když narazí na agresivního pacientku, která je možná klíčem k tomu, co Lhářky hledají. Také hledající odpovědi, Spencer si bere poznámku z Ezrovi knihy a půjčí si nějaké z jeho špionážních zařízení, aby mohla dávat větší pozor na domácí frontě.

Mezitím, Hanna je chycená v rozporu, kdy se Ali a Caleb hádají a Emily hledá pomoc od svých kamarádek, když její máma zve Ali na večeři.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x06 'Run Ali, Run'

5. srpna 2014 v 10:36 | Mitch

Zatímco se Rosewoood snaží dostat zpět do normálu, Lhářky - obzvlášť Ali - jsou daleko od normálu po poslední "nehodě". Myslící si, že to nebylo správné rozhodnuté vrátit se domů po tom všem, Ali začíná zvažovat, že odejde navždy. Ale Aria, Emily, Hanna a Spencer jsou odhodlány udržet ji v bezpečí v Rosewoodu a přijít na to, kdo a co je za tím posledním incidentem.

Mezitím, Caleb také začíná zpochybňovat svůj návrat a Ezra se ponoří do svého výzkumu, aby pomohl najít odpovědi.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x05 'Miss Me x 100'

5. srpna 2014 v 10:34 | Mitch

Ten den konečně nastal - Alisonin první den zpátky na Rosewoodské střední škole, a ani žádná z Lhářek ani Alison nejsou na to opravdu připravené. Odhodlaná nasadit statečnou tvář, Alison se vrací také pomoct spravit tu škodu, kterou před lety udělala. Ale jsou omluvy dost pro ty, které Alison ranila v minulosti? Ne když Mona a její armáda mají k tomu co říct. Mezitím, Caleb a stará nepřítelkyně se vrací do Rosewoodu.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x04 'Thrown from the Ride'

5. srpna 2014 v 10:33 | Mitch

Když je teď Ali zpátky v Rosewoodu, tak se pokouší znovu získat roli vůdkyně skupiny, ale zjistí, že její čtyři kamarádky nejsou tak ochotné slepě následovat každý její rozmar, jak tomu bylo v minulosti. Kromě pocitu nátlaku od Alison, tak se Aria, Emily, Hanna a Spencer cítí být ve škole pod drobnohledem, když střední škola zaměřuje svojí pozornost na Lhářky. Zatímco většina žáků je chorobně zvědavá ohledně toho, co se stalo Ali, někteří se víc zaměřují na plánování ohledně Alisonina návratu do školy.

Mezitím, Ariina deprese pokračuje ve spirále a hledá útěchu od nečekaného zdroje.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x03 'Surfing the Aftershocks'

5. srpna 2014 v 10:31 | Mitch

Alison se potýká se smrtí svojí matky, zatímco se Lhářky snaží fungovat pod její novou lží.

Když jsou teď nucené žít pod Alisoninou nejnovější lží, Aria, Emily, Hanna a Spencer se snaží zahladit svoje stopy, a zároveň se snaží dát dohromady, co se stalo v New Yorku. Hanna a Aria musí uzavřít nedořešené konce s dvěma lidmi, kteří znají pravdu o Alison - Mona a Ezra. Spencer a Emily se snaží zjistit pravdu o Jasonovi a jeho pobytu v noci, kdy byli v New Yorku.

Mezitím, Hanna začne zkoumat, kdo doopravdy je - Baculka Hanna nebo Včelí královna Hanna - teď když je Ali zpátky.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x02 'Whirly Girl'

5. srpna 2014 v 10:18 | Mitch

Holky jsou na hraně, když vyvstávají otázky týkající se místa pobytu paní DiLaurentisové.

Po událostech v New Yorku, které jsou za nimi a když jsou zpátky v Rosewoodu, Lhářky se vyrovnávají s tím, že i nadále žijí pod mrakem tajemství. Aria je pronásledována nedávnými událostmi z minulosti, zatímco Emily, Hanna a Spencer se snaží zvyknout na nový normál. Na druhou stranu Alison stále spí s jedním okem otevřeným, když je nucena zůstat doma se svou rodinou - které ona nevěří.

Mezitím, podivné chování Jasona a hledání Jessicy Kennethem DiLaurentisem začíná vyvolávat otázky ohledně jejího zmizení.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x01 'EscApe From New York

5. srpna 2014 v 10:16 | Mitch

Lhářky se vypořádávají s následky Alisonina odhalení a postřelení Ezry a uvědomí si, že "A" je blíž než kdy dřív.

Chvíli poté, kdy finále 4. série skončilo, Aria a Lhářky se vzpamatovávají z postřelení Ezry rukou -A. Pětice holek si rychle uvědomí, že jediná osoba, která doopravdy ví identitu -A je Ezra, který je ve vážném nebezpečí. Zatímco Aria dává v nemocnici pozor na Ezru, Alison a Lhářky nastraží past, aby se konečně zbavili -A, ale jsou šokovány tím, kdo je chycen.

Mezitím, Holbrook stupňuje své úsilí ohledně nalezení holek a staví rodinu Hastingsových do pohotovosti. A jak se novinky o Alisonině vzkříšení šří, Mona není potěšena.
 
 

Reklama