BIOGRAPHY

11. května 2014 v 15:15 | Mitch

Celým jménem Shannon "Shay" Mitchell se narodila 10. dubna 1987 v Torontu v Ontariu. Je kanadská herečka a modelka. Její matka je z Filipín a otec je irsko - skotského původu. Už jako dítě se Shay zajímala o umění. V pěti letech začala navštěvovat hodiny tance a zúčastnila se několika tanečních soutěží po celém světě. Také navštěvovala několik tanečních škol.

V deseti letech se její rodina přestěhovala na západ do Vancouveru, kde začala jako modelka. Navštívila Bangkok, Hong Kong a Barcelonu kde působila jako modelka. Pak se vrátila do Toronta, aby provedla svůj sen a to bylo herectví. Proto se rozhodla pro studium na herecké škole.

V roce 2010 se objevila v televizním seriálu Degrassi: The Next Generation nebo v seriálu Rookie Blue.

Její velká role přišla v roce 2010, kdy získala jednu z hlavních rolí v seriálu Pretty Little Liars, kde hraje Emily Fields jednu z hlavních postav seriálu, hraje po boku Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale a Sasha Pieterse.

V roce 2011 Shay dělala reklamu pro Pantene a Procter & Gamble. Mezi její oblíbené knihy patří Eat, Pray, Love, Pretty Little Liars, The Alchemist. Oblíbené jídlo je vše z italské kuchyně. Oblíbené filmy jsou Vicki Christina Barcelona a Under the Tuscan Sun.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama